YENİ FORD KUGA İLE TANIŞIN

Ford’un elektrikli araç modelleri arasında öncü rol oynayan Yeni Kuga Şarj Edilebilir (PHEV) Hibrit seçeneğiyle SUV dünyasına daha çevreci, daha sessiz ve daha sofistike bir yaklaşım getirmek için tasarlandı.

ŞİMDİ ÖN SATIŞTA

Yeni Ford Kuga tasarımı ve teknolojiyi mükemmel bir uyumla birleştiriyor. Çarpıcı tasarımı, verimli ve çevreci motor seçenekleri, rafine ve ergonomik iç dizaynı ve ileri teknolojileri ile Yeni Kuga otomobil severlerin bir SUV’den beklediklerinin çok daha fazlasını sunuyor. Yenilenen tasarımıyla Yeni Kuga, şimdi ön satışta!

Yeni Kuga, şehir içi ya da şehir dışında,  kaygan zemin ve zorlu arazi koşulları ayırt etmeksizin her koşulda maksimum kontrol sunmak için yaratıldı. Tüm yol koşullarına uyum sağlamak için sunulan beş farklı sürüş modundan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Sistem seçilen sürüş moduna göre hızlanma, direksiyon ve süspansiyon hassasiyetini değiştirirken yol tutuş ve denge sistemleriyle de çalışarak her ortamda maksimum kontrol sağlıyor. Normal, Spor, Islak/Kaygan Zemin, Kalın Kar / Kum veya maksimum verimlilik için Eko modlarından istediğinizi seçebilir ve her türlü koşulda güvenle yol alabilirsiniz.

Ford Co-Pilot 360, adaptif hız kontrolü ve şerit takip sistemi gibi kişisel sürüş asistanları sayesinde Yeni Ford Kuga, daha konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

8 inçlik renkli dokunmatik ekrana sahip olan Ford SYNC Multimedya Sistemi ile Yeni Ford Kuga telefonunuzu ve müziğinizi kontrol etmenize olanak tanıyor, akıllı telefonunuzda yer alan navigasyon sistemini kullanmanızı sağlıyor.

Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera ya da radar teknolojisini kullanarak önündeki yolu tanıyan ve çarpışma tehlikesine karşı uyarı veren Kuga, sahip olduğu diğer güvenlik önlemleriyle de birlikte Euro NCAP testinden 5 yıldız ile değerlendiriliyor ve hem kullanıcılarına hem de diğer canlılara üstün bir güvenlik sunuyor.

Yeni Ford Kuga’yı Ford Dijital Stüdyo’da canlı deneyimlemek için www.ford.com.tr/dijital-studyo adresini ziyaret edebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search