Ford’un SUV ürün kategorisinde yer alan Kuga, baştan aşağı yenilenerek 3 farklı donanımı ve yeni 1.5 lt TDCi dizel motor seçeneğiyle Ford Nazer Showroom’da Fordseverleri bekliyor.

 

Ford Kuga’nın çok amaçlı ve konforlu yeni modeli, modern tasarımıyla SUV dünyasına çok hızlı bir giriş yaptı. Spor bir görünümünün yanında çarpıcı bir iç ve dış dizayna da sahip olan araç, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

Ford Kuga sizin yerinize fren yapar

Yeni Kuga’nın yeni Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, düşük hızlarda ya da saatte 50 km’nin altında bir hızda seyrederken çarpışmanın önlenmesine yardımcı oluyor. Sensörler önünüzdeki aracın beklenmedik bir biçimde durduğunu saptadığında, sistem otomatik olarak fren uyguluyor. Kuga’nın Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi sayesinde yolculuğunuzu güvenle yapın.

 

Sesinizle kontrol edebileceğiniz teknoloji

Yeni Kuga’yla modern teknoloji de birlikte sunuluyor. Ford SYNC 3; sesli komutlar veya 8” renkli dokunmatik ekran ile telefonunuzu, müziğinizi, navigasyon sistemini kontrol etmenizi ve her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor. USB modem ile bağlantı noktaları üzerinden Wi-Fi bağlantısı kullanabilirsiniz. Ford Acil Yardım özelliği bir kaza durumunda 112 Acil Yardım Hattı’nı otomatik olarak arayarak size yardımcı olabilir.

Start typing and press Enter to search