Bayram tatilini sorunsuz geçirmek isteyenler için Ford Nazer’de önce bakım sonra tatil seçeneği var.

 

ÖZEL FIRSATLAR

Tatilin keyfini doya doya çıkarmak için Ford Nazer araç sahiplerine önemli bir bakım hizmeti seçeneği sunuyor. 30 Haziran’a kadar yetkili servislerde ücretsiz yaz kontrolünüzü yaptırın Ford’unuzu yaza birbirinden özel fırsatlarla hazırlayın. İnanılmaz avantajlar için 30 Haziran’a kadar Ford Nazer’e gelin ücretsiz yaz kontrolünüzü yaptırın, Ford’unuzu yaza birbirinden özel fırsatlarla hazırlayın.

 

OTO BAKIM SETİ HEDİYE

Ücretsiz yaz kontrolü seçeneği ile tatile çıkmadan önce aracınızın çeşitli bakımlarını gerçekleştiren Ford Nazer Oto KDV dâhil 199 TL ve üzeri mekanik işlemlerde ise oto bakım seti hediye ediyor. Hediye seçenekleri bununla bitmiyor. 4 adet lastik alımında 100 TL değerinde servis hediye çeki veren Ford Nazer Oto’da KDV dâhil 79 TL’ye klima gaz dolumunu gerçekleştiriyor.

 

UZMAN PERSONEL

Her türlü araç ve hizmet talebinin müşteri beklentilerine uygun karşılanması düşüncesinden hareketle, müşteri memnuniyetine odaklanan Ford Nazer Otomotiv’de aracınız alanında uzman personel ile tatile hazır hale getiriliyor. Ford’un bu mükemmel kampanyası için yapmanız gereken tek şey Köşklüçeşme Mah. İstanbul Cad. E-5 Yanyol GEBZE adresinde bulunan Ford Nazer Otomotiv’i ziyaret etmek. Kampanyalar için (0262) 641 33 33 numaralı telefonu tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Siz de Nazer’den randevunuzu alarak tatil öncesi ailenizi güvenceye almayı ihmal etmeyin

http://nazerservis.com/ford/

Start typing and press Enter to search