Hızlı Teklif Al
x
x
AD SOYAD
Sizinle e-posta veya telefon ile iletişime geçtiğimizde, size isminizle hitap edebilmek isteriz.
CEP TELEFONU
Bizimle geçerli bir cep telefonu numarası paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir.
E-POSTA
Bizimle geçerli bir e-posta adresi paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir .
MESAJ
Bize hizmet almak istediğiniz konu ya dailgilendiğiniz araç ile ilgili bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
İletişim İzin Onayı

Nazer Otomotiv A.Ş. olarak size 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirmeler yapmak istiyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilecek bilgilendirmeler, kişisel bilgileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, elektronik posta, mektup vb. iletişim araçları vasıtasıyla size sunulacaktır. Bilgilerini verdiğiniz iletişim kanalı/kanalları yoluyla sizinle iletişime geçmemizi kabul ediyorsanız, lütfen onaylayınız.”

Proje Hakkında
Modern yaşamın İçerisindeki huzuru keşfedinTrilye Evleri sevdiklerinizle beraber her türlü ihtiyacınızın elinizin altında olduğu bir konumda sizlere modern yaşamı huzurlu bir gelecek ile yeniden tanımlamayı vadediyor.

Şık ve zarif mimarisi ile göz dolduran projemiz, merkezi konumda bulunmasıyla da sizin ve ailenizin hayatını kolaylaştıracak.
Ailenize vakit ayırın


Yoğun iş temposundan kaçarak, ailenizle birlikte geçireceğiniz zamanlar en keyifli dakikalardır. Trilye Evleri birden fazla ulaşım seçeneğiyle sizi ailenize bırakır.

 

 

Göz dolduran hayatlarŞehir yaşamının vermiş olduğu modernlik ve kolaylığı bir arada sürmenin keyfini yaşayın.


Lüks yaşamın ilk adımları

Mavi ve yeşilin en güzel tonlarının buluştuğu merkez olan Darıca, Kocaeli bölgesinin güney kıyı şeridi üzerinde yer almaktadır.

A ve B Blok 48 daireden oluşan projemizde; ters dubleks, 2+1, 3 + 1 ve çatı dubleks daireler bulunmaktadır.

Darıca bölgesine karayolu, denizyolu ve demiryolu ile ulaşılabildiği gibi, havaalanına çok yakın mesafededir.

Birçok kültürden insana ev sahipliği yapan Darıca, kültür mozaiği yönüyle de yaşamınıza yeni bir renk katacaktır.

Yaşamın Merkezinde

Trilye Evleri size, şehrin enerjisinden kopmadan, sosyal ihtiyaçlarınıza rahatça ulaşabileceğiniz bir yaşam merkezi sunuyor. Darıca Sahili'nde ailenizle birlikte yapacağınız yürüyüşlerle temiz havayı içinize çekmek size iyi gelecek, çocuklarınız ise özgürce koşup, enerjilerini boşaltmak için güzel bir fırsat yakalayacaklar. Evinize 5 dakika mesafede bulunan hızlı tren ve otobüs güzergahı ile isteğiniz yere kolayca ulaşabileceksiniz. Çevrenizde bulunan alışveriş alanları, restaurant-kafeler, sağlık merkezleri, banka ve kamu kurumlan gibi modern hayatın tüm ihtiyaçları elinizin altında olacak.

 

Mutluluğunuza sağlık katın


Sağlıklı yaşamın en önemli adımlarından biri spor yapmaktır. Hayatın ritmine sağlıklı bir şekilde ayak uydurmak için ihtiyaç duyduğunuz enerji, dilediğiniz an kullanılabileceğiniz ferah ve modern fitness salonunda. Siz sporunuzu yaparken, mutluluğunuzun kaynağı olan çocuklarınızın da rahatlıkla oynayabilecekleri oyun alanları gözünüzün ucunda olacak.

 

 

Aklınız otoparktaki aracınızda kalmasınSizin için düzenlenmiş olan açık - kapalı otopark sayesinde, park yeri arama sıkıntısından kurtularak şehrin merkezinde aracınızı rahatça ve güvenle park edebilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.


 

Bu Sayfayı Paylaş
 
 
Tamamlanan Projeler
Detay İçin tıklayınız
 
Planlanan Projeler
Detay İçin tıklayınız