Nazer Şirketler Grubu

Şirketimiz; her türlü araç ve hizmet talebinin müşteri beklentilerine uygun karşılanması düşüncesinden hareketle, müşteri memnuniyetine odaklanıp; kaliteli hizmeti, rekabete uygun ve zamanında tedarik etmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşırken; verimli, süreç geliştirme odaklı, maliyet bilinciyle, ahlaklı, etkin bir ekip anlayışı ile çalışmaktadır.

Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan , yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri ve operasyonel araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Nazer olarak, Ford ve Kia markaları için tüm çalışanlarımızla Gebze ve Kocaeli ilinde hizmet veriyoruz. Gerek ticari gerekse bireysel müşterilerimize araçları ile ilgili her türlü hizmeti ve çözümü tek çatı altında sunuyoruz.

İnşaat ile ilgili, tüm Kocaeli’nin muhtelif lokasyonlarında; bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda konut ve işyeri projelerimiz devam etmektedir.

Çalışanlarımızı özenle seçiyor, gelişimin önemine olan inancımız ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tek amacımız var ; sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak…

Start typing and press Enter to search