Hızlı Teklif Al
x
x
AD SOYAD
Sizinle e-posta veya telefon ile iletişime geçtiğimizde, size isminizle hitap edebilmek isteriz.
CEP TELEFONU
Bizimle geçerli bir cep telefonu numarası paylaşırsanız,sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir.
E-POSTA
Bizimle geçerli bir e-posta adresi paylaşırsanız,sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir.
MESAJ
Bize hizmet almak istediğiniz konu ya da ilgilendiğiniz araç ile ilgili bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
İletişim İzin Onayı kabul ediyorum
Nazer Otomotiv A.Ş. olarak size 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirmeler yapmak istiyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilecek bilgilendirmeler, kişisel bilgileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, elektronik posta, mektup vb. iletişim araçları vasıtasıyla size sunulacaktır. Bilgilerini verdiğiniz iletişim kanalı/kanalları yoluyla sizinle iletişime geçmemizi kabul ediyorsanız, lütfen onaylayınız.”

HakkımızdaŞirketimiz; her türlü araç ve hizmet talebinin müşteri beklentilerine uygun karşılanması düşüncesinden hareketle, müşteri memnuniyetine odaklanıp; kaliteli hizmeti, rekabete uygun ve zamanında tedarik etmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşırken; verimli, süreç geliştirme odaklı, maliyet bilinciyle, ahlaklı, etkin bir ekip anlayışı ile çalışmaktadır.


Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan , yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri ve operasyonel araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.


Nazer olarak, Ford ve Kia markaları için tüm çalışanlarımızla Gebze ve Kocaeli ilinde hizmet veriyoruz. Gerek ticari gerekse bireysel müşterilerimize araçları ile ilgili her türlü hizmeti ve çözümü tek çatı altında sunuyoruz.


İnşaat ile ilgili, tüm Kocaeli’nin muhtelif lokasyonlarında; bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda konut ve işyeri projelerimiz devam etmektedir.


Çalışanlarımızı özenle seçiyor, gelişimin önemine olan inancımız ile sürekli eğitimler düzenliyoruz. Tek amacımız var ; sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak...